Велотури

Велотуризм — це один з кращих видів активного відпочинку в Карпатах. Так само як і піший туризм, велотуризм є надзвичайно корисним для вашого організму. На відміну від автомобіля чи квадроцикла, на велосипеді можна дістатися туди, де немає дороги чи просто не проїде машина. Навіть там, де проїхати не можна велосипедом, його легко пронести на руках через перешкоду.

Крім того, велотури дають змогу добре розглянути та ознайомитися з особливостями ландшафту, відчути складність підйомів та крутих поворотів та звичайно ж отримати велику порцію адреналіну. Тому велотуризм можна вважати не просто видом активного відпочинку чи спортивного туризму. Через складність гірських маршрутів дуже часто його відносять до видів екстримального туризму.

Номери

На чотирьох поверхах готелю та в окремому котеджі розміщені однокімнатні номери, кожен з яких чудово оформлений в сучасному стилі, де Ви дійсно можете відчути домашній затишок. Є номери з одним великим двоспальним ліжком, так і з двома роздільними, односпальними. Всі номери обладнані ванною кімнатою з душовою кабіною. Сучасний інтер’єр, нова сантехніка та зручні меблі, LCD телевізор, та все, що потрібно для повноцінного відпочинку.