Туристичні походи

Кожен натрапляв в мережі на звіти і фотографії з різних походів, після яких відразу виникало бажання теж вирушити у кількаденну подорож Карпатами з рюкзаками. Пропонуємо до Вашої уваги піші походи щоб піднятися на висоту пташиного польоту і помилуватися краєвидами Українських Карпат. Ви маєте змогу провести, сповнений пригод, час у мальовничих Карпатах. Піший туризм є найкориснішим видом відпочинку в Карпатах. Він дає можливість мандрівнику дістатися самих віддалених та мальовничіших куточків, куди не можливо дістатися жодним транспортом.

Піші прогулянки лісом завжди цікаві та пізнавальні.Один гектар карпатського лісу за добу виробляє до 200 кг кисню. Це означає, що коли ви відправляєтесь у піший похід, то чисте гірське повітря благотворно впливає на ваш організм, а ходьба горами сприяє фізичному розвитку. Піший туризм є одним з найактивніших видів туризму. Багато хто вважає, що цей вид спортивного туризму не має в собі нічого складного. Проте це не завжди так. Все залежить від складності й тривалості маршруту, який ви обрали.

Номери

На чотирьох поверхах готелю та в окремому котеджі розміщені однокімнатні номери, кожен з яких чудово оформлений в сучасному стилі, де Ви дійсно можете відчути домашній затишок. Є номери з одним великим двоспальним ліжком, так і з двома роздільними, односпальними. Всі номери обладнані ванною кімнатою з душовою кабіною. Сучасний інтер’єр, нова сантехніка та зручні меблі, LCD телевізор, та все, що потрібно для повноцінного відпочинку.