Сноубординг

Коли настає холодна зима і випадає багато снігу, то разом з цим приходить час кататися на сноуборді. Уявіть собі таку картину: велика кількість народу в різнокольорових спортивних костюмах дуже граціозно і в той же час швидко ковзають по гірських схилах. Сноубординг — це найбільш захоплюючий молодіжний вид спорту.

Сноуборд зовсім недавно попав в олімпіаду і став по-справжньому олімпійським видом спорту. До цього ж сноубординг вважався просто одним з найнебезпечніших видом екстремального зимового спорту. При цьому швидкість спуску досягає надхмарних показників. Сноуборд дуже схожий на серфінг, але серфер ковзає на гребені хвилі, а сноубордист — по снігу. Але все ж на сноуборді можна виконувати набагато більше різних трюків, стрибків, перекидів, сальто і багато іншого.

Номери

На чотирьох поверхах готелю та в окремому котеджі розміщені однокімнатні номери, кожен з яких чудово оформлений в сучасному стилі, де Ви дійсно можете відчути домашній затишок. Є номери з одним великим двоспальним ліжком, так і з двома роздільними, односпальними. Всі номери обладнані ванною кімнатою з душовою кабіною. Сучасний інтер’єр, нова сантехніка та зручні меблі, LCD телевізор, та все, що потрібно для повноцінного відпочинку.