Прогулянки на конях

Кінні прогулянки в Карпатах — чудовий вид активного відпочинку доступний практично кожному. Прогулянка верхи на коні не тільки приносить задоволення, а й дуже корисна для людського здоров’я — як фізичного, так і психологічного. А яке моральне задоволення отримуєш від спілкування з конями! Позитивний ефект від такого дозвілля складно переоцінити.

Катання на конях — це незамінний вид відпочинку для тих, хто мріє про гарну фізичну форму та міцне здоров’я, адже прогулянки на конях тримають у тонусі більшість м’язів нашого тіла і навіть допомагають коректувати завдяки цьому фігуру.

Номери

На чотирьох поверхах готелю та в окремому котеджі розміщені однокімнатні номери, кожен з яких чудово оформлений в сучасному стилі, де Ви дійсно можете відчути домашній затишок. Є номери з одним великим двоспальним ліжком, так і з двома роздільними, односпальними. Всі номери обладнані ванною кімнатою з душовою кабіною. Сучасний інтер’єр, нова сантехніка та зручні меблі, LCD телевізор, та все, що потрібно для повноцінного відпочинку.