Катання на санках

З настанням зими і холодів у багатьох дітей, а можливо — і у дорослих, з’являється бажання покататися на санках — адже це так цікаво, захоплююче і весело! Це універсальний вид розваг, який не потребує нічого спеціального, тільки гірка та трохи снігу — в зимових Карпатах ви завжди знайдете і те і інше.

Катання на санках у всіх дітей пов’язано із масою позитивних емоцій. Окрім того, що це чудова розвага, вона ще й сприяє тренуванню вестибулярного апарату, фізичному розвитку, вчить координації рухів, вмінню контролювати м’язи, формує реакцію та стимулює пошук виходу із складних ситуацій

Номери

На чотирьох поверхах готелю та в окремому котеджі розміщені однокімнатні номери, кожен з яких чудово оформлений в сучасному стилі, де Ви дійсно можете відчути домашній затишок. Є номери з одним великим двоспальним ліжком, так і з двома роздільними, односпальними. Всі номери обладнані ванною кімнатою з душовою кабіною. Сучасний інтер’єр, нова сантехніка та зручні меблі, LCD телевізор, та все, що потрібно для повноцінного відпочинку.