Гірські лижі

Катання на лижах в Карпатах завжди було невід’ємною частиною зимового відпочинку в Україні. І не важливо чи це катання на гірських лижах чи похід в Карпати на лижах. Останніми роками все більшої популярності набуває саме гірськолижний відпочинок. І це не дивно, адже катання на гірських лижах не вимагає від людини наявності досвіду зимових походів в Карпати, який потрібен для лижних походів. А крім того, за останній період в Україні розвинулось чимало гірськолижних курортів в Карпатах, які все частіше ваблять до себе потенційних відвідувачів.

Найпопулярнішим та найбільшим курортом України є гірськолижний курорт Буковель. За понад 10 років свого існування тут з’явилось 55 км підготовлених трас, 16 витягів та 56 трас різного рівня складності. Через своє хороше розташування та добре розвинуту інфраструктуру Буковель популярний не лише в Україні, а й за її межами. Багато людей віддають перевагу відпочинку на Новий рік саме тут.

Номери

На чотирьох поверхах готелю та в окремому котеджі розміщені однокімнатні номери, кожен з яких чудово оформлений в сучасному стилі, де Ви дійсно можете відчути домашній затишок. Є номери з одним великим двоспальним ліжком, так і з двома роздільними, односпальними. Всі номери обладнані ванною кімнатою з душовою кабіною. Сучасний інтер’єр, нова сантехніка та зручні меблі, LCD телевізор, та все, що потрібно для повноцінного відпочинку.