Велотури

Велотуризм — це один з кращих видів активного відпочинку в Карпатах. Так само як і піший туризм, велотуризм є надзвичайно корисним для вашого організму. На відміну від автомобіля чи квадроцикла, на велосипеді можна дістатися туди, де немає дороги чи просто не проїде машина. Навіть там, де проїхати не можна велосипедом, його легко пронести на руках через перешкоду.

Крім того, велотури дають змогу добре розглянути та ознайомитися з особливостями ландшафту, відчути складність підйомів та крутих поворотів та звичайно ж отримати велику порцію адреналіну. Тому велотуризм можна вважати не просто видом активного відпочинку чи спортивного туризму. Через складність гірських маршрутів дуже часто його відносять до видів екстримального туризму.

Camere

În hotel toate camerele şi în cabane sunt situate camere single, care sunt decorate într-un stil modern, unde vă simţiţi cu adevărat ca acasă. Există camere cu un pat mare și cu două paturi separate. Toate camerele sunt dotate cu baie proprie cu duș. Interior modern,mobila confortabilă, televizor LCD, și tot ce aveţi nevoie pentru o odihnă ideală.