Гірські лижі

Катання на лижах в Карпатах завжди було невід’ємною частиною зимового відпочинку в Україні. І не важливо чи це катання на гірських лижах чи похід в Карпати на лижах. Останніми роками все більшої популярності набуває саме гірськолижний відпочинок. І це не дивно, адже катання на гірських лижах не вимагає від людини наявності досвіду зимових походів в Карпати, який потрібен для лижних походів. А крім того, за останній період в Україні розвинулось чимало гірськолижних курортів в Карпатах, які все частіше ваблять до себе потенційних відвідувачів.

Найпопулярнішим та найбільшим курортом України є гірськолижний курорт Буковель. За понад 10 років свого існування тут з’явилось 55 км підготовлених трас, 16 витягів та 56 трас різного рівня складності. Через своє хороше розташування та добре розвинуту інфраструктуру Буковель популярний не лише в Україні, а й за її межами. Багато людей віддають перевагу відпочинку на Новий рік саме тут.

Camere

În hotel toate camerele şi în cabane sunt situate camere single, care sunt decorate într-un stil modern, unde vă simţiţi cu adevărat ca acasă. Există camere cu un pat mare și cu două paturi separate. Toate camerele sunt dotate cu baie proprie cu duș. Interior modern,mobila confortabilă, televizor LCD, și tot ce aveţi nevoie pentru o odihnă ideală.