Велотури

Велотуризм — це один з кращих видів активного відпочинку в Карпатах. Так само як і піший туризм, велотуризм є надзвичайно корисним для вашого організму. На відміну від автомобіля чи квадроцикла, на велосипеді можна дістатися туди, де немає дороги чи просто не проїде машина. Навіть там, де проїхати не можна велосипедом, його легко пронести на руках через перешкоду.

Крім того, велотури дають змогу добре розглянути та ознайомитися з особливостями ландшафту, відчути складність підйомів та крутих поворотів та звичайно ж отримати велику порцію адреналіну. Тому велотуризм можна вважати не просто видом активного відпочинку чи спортивного туризму. Через складність гірських маршрутів дуже часто його відносять до видів екстримального туризму.

Rooms

The four floors hotel and a separate cottage have single rooms, each beautifully decorated in a modern style, where you can really feel the comfort. There are rooms with one king-size bed and two separate, single. All rooms are equipped with private bathroom with shower. Modern interior, new plumbing and comfortable furniture, LCD TV, and all you need for a rest.