Гірські лижі

Катання на лижах в Карпатах завжди було невід’ємною частиною зимового відпочинку в Україні. І не важливо чи це катання на гірських лижах чи похід в Карпати на лижах. Останніми роками все більшої популярності набуває саме гірськолижний відпочинок. І це не дивно, адже катання на гірських лижах не вимагає від людини наявності досвіду зимових походів в Карпати, який потрібен для лижних походів. А крім того, за останній період в Україні розвинулось чимало гірськолижних курортів в Карпатах, які все частіше ваблять до себе потенційних відвідувачів.

Найпопулярнішим та найбільшим курортом України є гірськолижний курорт Буковель. За понад 10 років свого існування тут з’явилось 55 км підготовлених трас, 16 витягів та 56 трас різного рівня складності. Через своє хороше розташування та добре розвинуту інфраструктуру Буковель популярний не лише в Україні, а й за її межами. Багато людей віддають перевагу відпочинку на Новий рік саме тут.

Rooms

The four floors hotel and a separate cottage have single rooms, each beautifully decorated in a modern style, where you can really feel the comfort. There are rooms with one king-size bed and two separate, single. All rooms are equipped with private bathroom with shower. Modern interior, new plumbing and comfortable furniture, LCD TV, and all you need for a rest.